O rádiu

  • Předem bych měl říct, že Rebel Rádio Brod je jako jedno z mála internetových rádií legální a má veškeré administrativní záležitosti + patřičné licence.

Naše Rádio se snaží propagovat začínající a prosazující se kapely hrající odpovídající hudební žánry Rockové a Metalové hudby, takže pokud máte i vy svůj projekt, nebojte se nás kontaktovat ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Vysíláme ve čtyřech přenosových rychlostech, takže každý posluchač si jistě vybere tu, která bude vyhovovat jeho připojení.

  • Nápad založit toto rádio se zrodil v hlavách tří nadšenců (Ondra Houska Med, Zdenek Volf, Jakub Tauber) přibližně v březnu 2007. Po počáteční negativní zkušenosti s několika nefér jedinci, jsme díky ZŠ Nuselská našli vhodné prostory i kvalitní zázemí. Z Nuselské jsme vysílali přibližně do února 2009. Poté jsme studio přestěhovali do MC Effect, kde jsme vyšetřili jednu místnost a vytvořily tak ideální prostory rádiového studia. Nicméně i v Effectu jsme o ideální prostory byli připraveni z důvodu ukončení provozu tohoto klubu. Nyní se naše studio ocitá v Havlíčkobrodském Klubu Oko, jelikož i zde jsme našli ideální prostředí pro tvorbu Našho / Vašeho Metal / Rockového Rááádia ...

Doufáme, že naše Rádio zaujme posluchače, kteří chtějí slyšet a dozvědět se věci, které jim klasická ,,konzumní" rádia nenabízejí. Budeme rádi, když nám pomůžete Rebel Rádio Brod udělat zajímavější. Budeme rádi zavaše postřehy a návrhy na zkvalitnění vysílání.

V případě zájmu o jakoukoliv spolupráci, neváhejte napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Doufáme, že naše Rádio budete poslouchat rádi a že ho doporučíte Vašim přátelům a známým. Na Vaše názory a postřehy se těší tým Rádia.


Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30