Často kladné otázky

  • Nehraje mi Rádio

 

Nemůžete naladit naše Rádio? Zakopaný pes nejčastěji spočívá v tom, že nemáte potřebný mp3 plug-in nainstalovaný ve vašem prohlížeči – nezoufejte, pokud ho nechcete instalovat, můžete rádio naladit tak, že ho spustíte ve vašem playeru (Winamp, Media Player, RealPlayer) a to tak že v pravém panelu klinete na vámi vybranou kvalitu a zvolený přehrávač, po otevření okna zvolíte otevřít v … A pokud se vám ani tato možnost nezdá, pokuste se spustit rádio pomocí flash playeru, ten by měl spustit každý. Další pomoc rádi poskytneme na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

  • Mám kapelu, je možné aby jste jí hrály?

 

Ano, možné to je, stačí zaslat vaše mp3, nebo odkaz stažení na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , o vyřízení a případném zařazení do playlistů budete informováni e-mailem. Další možností je kapelu zaregistrovat na BeatZone.cz (http://beatzone.cz/component/artist/signup) odkud si vaše mp3 stáhneme pomocí ftp i bez povoleného downloadu. Nejmenší potřebná kvalita pro zařazení je 192Kbps + popis ID3 tagy.

 

 

  • Hledáte lidi do týmu rádia?

 

Jsi li rozený Rocker ... u nás máš šanci ukázat co v tobě je! Stačí zaslat ukázku tvého vysílání s kontaktem a informace o tom jakou by jsi měl(a) představu o tvém pořadu, nebo působení na RRB. Možnosti vysílání jsou tři, ta první je LIVE streaming od tebe z domu, vyžadujeme zkušenost s odbavovacím systémem SAM Broadcaster + vlastní hudbu, tvoje internetové připojení musí být stabilní s minimálním uploadem 1MB/s. Další možností je vysílat z našeho studia které máme zřízené v Music Clubu Effect Havlíčkův Brod, výhodou je zkušenost s odbavovacím systémem CartMaster (G-Selector), nezkušené zaškolíme. Tou poslední možností je předtáčet si svůj pořad a exportované vysílání nám zasílat pomocí ftp a mi jej zařadíme do playlistu v předem domluvenou dobu.

 

 

  • Chtěl bych u vás mít reklamu, jak na to a co za to?

 

Nabízíme reklamu formou spotu, která bude zařazena do vysílání RRB v intervalech 3-4. hodin (popřípadě dohody), pokud nemáte vlastní spot, dle vašich požadavků ho zhotovíme. Formou plakátu v rozlišní 240x339px, nebo 240x160px. Dále formou reklamního bannerů v rozlišení 490x300px. V případě adekvátní výměnné reklamy, vám prostor pro tu vaší bude poskytnut zdarma. V ostatních případech je vše na dohodě.Pro více informací, nebo objednávku pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

  • Chtěly bychom s naší kapelou vystoupit v klubu Effect, co proto udělat?

 

Nejlepším řešením je napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. popřípadě zavolat na 602 387224. V e-mailu uvést informace o vaší kapele (hudební žánr, město odkud pocházíte, kontakt a pod...). K e-mailu by měla být připojena alespoň ukázka vaší tvorby, popřípadě odkaz kde jí lze poslechnout. Dále vás budeme kontaktovat ohledně blyžších informací o produkci.

 

 

  • Je možné u vás publikovat své články(recenze, tiskové zprávy...)?

 

Tuto možnost má každý návštěvník stránek Rebel Rádia Brod. Pro odeslání svého článku stačí navštívit stránku s odesílacím formulářem ZDE. Pokud nebudete přihlášen (registrován), bude váš článek podepsán jako anonym. Ke článku je možné nahrát videa, mp3, fotografie o velikosti až 200MB (soubor). Veškeré další informace jsou uvedeny na stránce formuláře.


Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31