Atari Terror na odvykací kůře s novým singlem Sobriety

Pražská skupina Atari Terror přichází s novým singlem Sobriety (Střízlivost), který je součástí nového EP „Part4: Divine Termination“. Děje se tak téměř přesně po 3 letech od vydání předchozího dlouhohrajícího alba „Part3: Final Warning“.

Číst dál...

Tata Bojs slaví 25 let vzniku

Letos uplyne čtvrt století od vzniku Tata Bojs. Namísto vzpomínání a sentimentu chystají Milan Cajs, Mardoša a spol. hned několik překvapení. Slavit se bude také na koncertních podiích.

Číst dál...

COLOSALIST "Pass into Oblivion“

METALGATE UVÁDÍ NOVÉ ALBUM COLOSALIST "Pass into Oblivion“!
Petr Staněk je jedním z nejvýraznějších českých metalových umělců. Proslavil ho nejen charakteristický ďábelský a hymnický vokál, ale zejména cit pro skládání kvalitních songů se silnými refrény, kterým pomohl proslavit slovutné folk-doomaře SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY v jejich raném období (tedy druhou polovinou nejen pro metal tak skvělých devadesátých let). Později svůj talent uplatnil v elektro-metalové kapele LIVEEVIL, která patří k nejvýraznějším českým zástupcům svého žánru. Nyní se Petr vrací do "silentovského" období s projektem COLOSALIST. Čekejte ďábelský, řízný a energický pagan metal. Škatulky jsou však zbytečné – jde zkrátka o metal "made by Petr Staněk", který nejen pamětníci tak zbožňují.

Číst dál...


Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31